ما خلاق، جاه طلب و آماده چالش ها هستیم! از ما استفاده کنید..
تصویر
تصویر
تصویر

بهینه سازی سئو

بهینه سازی وب سایت (سئو سایت) چیست؟

سئو (SEO) سایت، مجموعه ای از فعالیت ها و استراتژی ها برای بهینه سازی وب سایت جهت قرار گرفتن در صفحات نخست جستجوی گوگل و به معنای پیاده سازی روش های تخصصی و هوشمندانه جهت افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج جستجوی گوگل میباشد که موجب افزایش بازدید سایت میشود. از مزایای سئوی سایت به صورت خلاصه، میتوان به موارد ذکر شده اشاره کرد :
سئو یک استراتژی بلند مدت است
سئو به عنوان یک استراتژی بلندمدت ممکن است برای کسب رتبه خوب برای وب سایت شما، ۶ تا ۱۲ ماه زمان بطلبد. با این وجود همین زمان یا حتی بیشتر از آن نیز برای از دست دادن رتبه ی شما در موتورهای جستجو نیاز است و می تواند مزیتی بزرگتر برای شما محسوب شود.
سئو یک سرمایه گذاری پرسود برای حال و آینده سایت شماست
مزایای سئو بی نهایت است. سئو هوشمندانه‌ترین شیوه ی بازاریابی اینترنتی است که می توانید بکار بگیرید. چرا که یک دارایی بلند مدت برای کسب و کار شماست. این دارایی در قالب افزایش فروش اینترنتی، ترافیک و بهره وری وب سایتتان نمایان می شود. اگر به دنبال استراتژی قطعی برای رشد هستید، همین امروز به فکر اجرای سئو باشید…
سئو باعث افزایش رشد کسب و کار شما میشود
سئو فرآیندی شبانه روزی، ۲۴ ساعته و در تمام روزهای سال است. سئو کاری به تعطیل بودن یا نبودن ندارد. در هر شرایطی ممکن است وب سایتتان رشد کند. بنابراین سئو خواب نیست و رنکینگ وب سایت شما یک شبه ناپدید نخواهد شد.
سدو شمارا از پرداخت هزینه برای تبلیغات بی نیاز میکد
اگر رتبه خوبی در سئو داشته باشید نیازی به تبلیغات ندارید و مجبور به پرداخت هزینه برای نمایش سایت در لیست نتایج نیستید. شما می توانید ترافیک وب سایتتان را بدون پرداخت هیچ هزینه ای افزایش دهید. سئوی سایت به وضوح از نظر هزینه ها مقرون به صرفه تر از تبلیغات مختلف است.

چی می کالا

سایت فروش لوازم یدکی

مهبان شاپ

سایت آموزشی فروش بیمه

پکو

سایت فروش لوازم آزمایشگاهی